نمایی از هتل اسپیناس پالاس در زمین های سعادت آباد
املاک سعادت آباد گوهری ارزشمند در قلب پایتخت
4/5 - (1 امتیاز)

املاک سعادت آباد

گذشته از تمام نوسانات بازار مسکن یکی از مهمترین مواردی که همواره بر قیمت و حتی کیفیت مسکن تاثیر بسیار عمیقی دارد محل وقوع ملک است و این موضوع در مورد املاک تهران بسیار بیشتر رخ نمایی می کند. در بین مناطق ۲۲ گانه ی کلانشهر تهران منطقه ی دو شهرداری از شمال شرق میدان آزادی تا شمال غرب تهران را در بر می گیرد یکی از لوکس ترین مناطق به شمار می رود و در میان محلات مختلف آن محله ی سعادت آباد جزو اصیل ترین ، تمیزترین و شیک ترین محلات به شمار می رود و به طبع این موضوع املاک سعادت آباد جزو ارزشمندترین و گران بها ترین املاک پایتخت محسوب می شود.

با سکونت در محله سعادت آباد ضمن رهایی از ازدحام و ترافیک تهران هوایی پاک و محیطی مملو از بوستان های مفرح ،کتابخانه ، سینما در اختیار خواهید داشت .

در میان محلات مختلف تهران محله ی سعادت آباد جزو اصیل ترین، تمیزترین و شیک ترین محلات به شمار می رود.

سعادت آباد در گذر زمان

از کشتزارهای خرم تا لوکس ترین آپارتمان های پایتخت

سعادت آباد محله ای اصیل در منطقه ی دو شهرداری تهران که امروزه جزو محلات زیبا و شیک پایتخت به شمار می رود این شکوه و اصالت را مدیون تلاش های سید ضیاالدین طباطبایی است .سید ضیا که روزگاری نخست وزیر احمد شاه قاجار بود محدوده ی وسیعی از این منطقه را در اختیار گرفت  و به کمک اقوام خود آن را به کشتزاری خرم تبدیل کرد که  تا سالها بخش مهمی از گندم تهران از آن مهیا می شد . پس از مدتی این کشتزار وسیع تبدیل به مزرعه پرورش خرگوش شد که تجارت گوشت و پوست آن ثروت هنگفتی برای سید ضیا به ارمغان آورد و سر انجام با فروش اراضی این منطقه به شخصی به نام مهندس آهی و احداث مجتمع و بوستانی بسیار شیک در آن توسط وی ، املاک سعادت آباد  رونق چشمگیری یافت که این رونق تا امروز هم ادامه دارد.

چرا سعادت آباد از بهترین محلات تهران است ؟

مسلما شرایط خرید ، فروش ، رهن و اجاره خانه و مسکن در هر محله ای تابع شرایط فرهنگی ، امکانات و دسترسی های آن محله است که از این لحاظ املاک سعادت آباد در موقعیت بسیار عالی قرار دارد.یک مراجعه ی ساده به مشاور املاک در این محله اطلاعات بسیار ارزنده ای در مورد وضعیت مسکن سعادت آباد و امکانات رفاهی و سطح فرهنگی این محله ی اصیل در اختیارتان می گذارد. سعادت آباد از لحاظ دسترسی به بزرگراه ها ی مهم تهران ، برخورداری از امکانات رفاهی ، تفریحی ،مراکز خرید بسیار شیک ،مراکز درمانی مجهز ،مراکز آموزشی و دانشگاه در موقعیت بسیار عالی قرار دارد و همین دسترسی ها و امکانات ارزشی دو چندان به این محله بخشیده است اما این تمام ماجرا نیست.

زمین های سعادت آباد بهشتی خوش آب و هوا با آپارتمان های لوکس و کوچه و خیابان های وسیع دور از آلودگی و ترافیک تهران است

سعادت آباد بهشتی خوش آب و هوا با آپارتمان های لوکس و کوچه و خیابان های وسیع دور از آلودگی و ترافیک تهران است

املاک سعادت آباد فرصتی ارزشمند برای سرمایه گذاری

سعادت آباد بهشتی خوش آب و هوا با آپارتمان های لوکس و کوچه و خیابان های وسیع دور از آلودگی و ترافیک تهران است هرچند به باور بسیاری افراد این منطقه جزو گرانبهاترین ها هستند اما زندگی در محله ای لوکس که از هر لحاظ کامل است ارزش این را دارد که با خرید آپارتمان در سعادت آباد از زندگی در محیط زیبا لوکس و نشاط آور که تمام امکانات یک زندگی مدرن و شاد به راحتی در دسترستان قرار دارد لذت ببرید  

چگونه ملکی عالی در سعادت آباد پیدا کنم ؟

 املاک سعادت آباد گوهری ارزشمند در قلب پایتخت است که با سرمایه گذاری بر روی آن نه تنها از حفظ سرمایه خود در میان تلاطم غیر قابل پیش بینی اقتصاد امروز آسوده خاطر خواهید بود بلکه با سود آوری بالای این اقدام می توانید به آینده ای درخشان امیدوار باشید .

مسکن الف به لطف برخورداری از توان و تجربه ی کارشناسان خبره ی حوزه ی مسکن و املاک این آمادگی را دارد که با معرفی بهترین املاک موقعیتی عالی برای سرمایه گذاری و یا زندگی در آپارتمانی شیک و با کیفیت را برایتان به ارمغان آورد

افزایش روز افزون ساخت و ساز آپارتمان ها و برج های لوکس در زمین سعادت آباد باعث شده غالب املاک سعادت آباد عمری کمتر از 20 سال داشته باشند

افزایش روز افزون ساخت و ساز آپارتمان ها و برج های لوکس باعث شده غالب املاک سعادت آباد عمری کمتر از ۲۰ سال داشته باشند

کیفیت املاک در سعادت آباد چگونه است ؟

افزایش روز افزون ساخت و ساز آپارتمان ها و برج های لوکس باعث شده غالب املاک سعادت آباد عمری کمتر از ۲۰ سال داشته باشند . این موضوع در کنار  نقشه های اصولی و کیفیت عالی مصالحی که در ساخت و سازهای این منطقه به کار می رود به خوبی نشان می دهد که چرا  به نظر  بسیار فعالان حوزه ی مسکن املاک سعادت آباد گوهری ارزشمند در دل پایتخت است.

قیمت املاک سعادت آباد

خرید ملک در سعادت آباد چقدر سرمایه لازم دارد ؟

هر چند به باور عموم افراد قیمت  این منطقه بسیار بالاست اما این تمام ماجرا نیست چرا که در این محله نیز تابع موارد مختلفی است . از جمله خیابانی که ملک در آن واقع شده در قیمت املاک سعادت آباد تاثیر بسیاری دارد به طوری که نوسان و تفاوت  قیمت هر متر آپارتمان  در خیابان های مختلف سعادت آباد حتی  تا ۱۱ میلیون هم می رسد ضمن اینکه امروزه احداث آپارتمان با متراژ بالا در این محله رونقی روز افزون یافته است  بنابراین با یک حساب سرانگشتی در خواهید یافت که زندگی در یکی از مرفه ترین و اصیل ترین محلات تهران با بهترین امکانات و بالاترین سطح فرهنگی و اجتماعی ارزش آن را دارد که با کمی تکاپوی بیشتر مورد مناسب وضعیت خود را یافته و ساکن یکی از بهترین محلات تهران شوید. به ویژه آنکه با سکونت در محله ی سعادت آباد از ازدحام و ترافیک معروف تهران در امان  خواهید  بود و هوایی پاک و محیطی زیبا و شاد مملو از بوستان های مفرح ،کتابخانه ، سینما ، مراکز خرید لوکس و مراکز درمانی معتبر را در اختیار خواهید داشت .

با سکونت در محله سعادت آباد ضمن رهایی از ازدحام و ترافیک تهران هوایی پاک و محیطی مملو از بوستان های مفرح ،کتابخانه ، سینما در اختیار خواهید داشت .

با سکونت در سعادت آباد ضمن رهایی  از ازدحام و ترافیک تهران هوایی پاک و محیطی مملو از بوستان های مفرح ،کتابخانه ، سینما در اختیار خواهید داشت .

 بطور کلی  بافت سعادت آباد به نحوی پی ریزی شده که ساکنین در مدت زمان بسیار کوتاهی به تمام امکانات رفاهی اعم از مراکز فرهنگی ،تفریحی ، درمانی دسترسی داشته و نیازی به مراجعه به مناطق دیگر شهر و طی مسافت طولانی و صرف وقت بیهوده نداشته باشند.

بهترین راه برای یافتن املاک عالی در سعادت آباد

چنانچه رویای زندگی در یکی از بهترین محلات تهران را در سر دارید یا به فکر سرمایه گذاری مطمئن در بازار مسکن هستید بهتر است گام اول را با مراجع به مشاور املاک معتبر محکم و مطمئن بردارید و از بروز هرگونه کلاهبرداری احتمالی توسط سودجویان جلوگیری کنید مسکن الف به عنوان یکی از معتبرترین آژانس املاک تهران این امکان را دارد که با معرفی عالی ترین گزینه های موجود در میان املاک سعادت آباد شما را در صیانت از سرمایه تان و دستیابی به ملکی با موقعیت فوق العاده عالی  یاری کند . اعتماد شما ارزشمند ترین گنجینه ی ماست.

املاک الف، املاک الف واقع در بلوار۲۴متری و خیابان دشت بهشت، املاک الف سعادت آباد، خرید آپارتمان در سعادت آباد، خرید و فروش ملک، قیمت ملک در سعادت آباد، مشاور املاک، مسکن، رهن و اجاره تهران، خرید خانه، سال ۱۴۰۰، فروش ملک.

تبریک سال نو 1041

پیام تبریک نوروز مجموعه بزرگ مسکن الف سعادت آباد

۵/۵ – (۱ امتیاز) به نام خداوند هستی بخش خداوند را شاکریم که توفیق آن را داد تا بهار دیگری را در کنار شما عزیزان باشیم نوروز ۱۴۰۱ را به همه عزیزان تبریک عرض نموده و سالی سرشار از سلامتی، صلح، آرامش و شادی را برای شما آرزومندیم. هر روزتان نوروز، نوروزتان پیروز مدیریت مسکن الف سعادت آباد حمید رضا حسن پور

ادامه مطلب »
نگاهی دقیق به شرایط وام ودیعه مسکن

نگاهی دقیق به شرایط وام ودیعه مسکن

۴٫۸/۵ – (۶ امتیاز) شرایط متلاطم اقتصادی در چند سال اخیر، نبود نظارت کافی و عدم وجود ساز و کار کارشناسی شده و معین ، منجر به افزایش لجام گسیخته ی اجاره بها شده و خانوارهای بسیاری را در تهیه سرپناه با مشکل جدی مواجه ساخته است. حال اینکه چرا هیچ ساز و کار معین و نظارت دقیقی در زمینه اجاره بهای مسکن صورت نمی گیرد و یا چرا راهکارهای آزموده تمام دنیا در این زمینه در ایران اجرا نمی شود بحثی مفصل است که در این فرصت نمی گنجد ولی به هر حال اعطای وام ودیعه مسکن ، راهکاری است که دولت مدیران برای

ادامه مطلب »
افزایش سقف وام مسکن جوانان

افزایش سقف وام مسکن جوانان؛ آیا رویای خانه دار شدن تحقق می یابد ؟

۴٫۹/۵ – (۱۱ امتیاز) مسکن ؛ یکی از سه نیاز اساسی بشر است که این روزها در کشور ما نوسانات شدید قیمت آن باعث شده بسیاری از اقشار جامعه حتی رویای خرید آن را نیز از سر بیرون کنند.در حالی که طبق اصل ۳۱ قانون اساسی برخورداری از مسکن متناسب با نیاز ، حق هر خانوار ایرانی است و دولت موظف است به طرق گوناگون شرایط خانه دار شدن را به ویژه برای اقشار ضعیف و کم درآمد مهیا کند. از ابتدای انقلاب تاکنون دولت ها طرح های مختلفی در این زمینه ارائه داده اند که البته با توجه به تورم روز افزون، موفقیت چندانی

ادامه مطلب »
دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.